[KIBESZÉLŐ] Kovácsolás

  • S2

    110es szinten asszem 4%al próbáltam luci magany cuccot, 5-ből 2kijott.. Azt sajnalom csak, h lilaban inditottam

    Szerencse az egesz, olyan mint a lovi

    Vagy bejön vagy nem

    Most pl 133as luci foldet meg anton poklot csinaltam vagy vagy alapon nariban.. Es sikerült... Bronz maleffel 113on

    Edited once, last by tomisch ().

  • Miert van az hogy (kovacsolast)?



    Hogy több mint 40x kovacsoltam

    Luxus pokol sapkát : 72% siker eséllyel

    44%naracs szín

    56% piros szín

    Eselyel. És nem sikerült csak 3db siker az is narancs szinben!!!!!!!




    Miért van ez ?


    Valaki tud rá mondani valamit?

  • Nagy számok törvénye... Hatosaval inditva ki tudja hany kovacsolasbol jon ossze az ilyen. Nekem a jol emlekszem, osszesen 30 inditasbol sikerult 3db gaias földet kihozni, 5%körüli sikerrel...

    Annyi indítás már nekem is megvan szerintem.

    Bár nem számoltam,már egy ideje próbálkozok.

    Ezért furcsa az S2n a kovács.

    Valami nincs jól beállítva szerintem.

    Szerintem meg nem a nagy számok törvénye ! Közel 1 éve próbálkozom a fennjelzett fegyverrel illetve a gaias infernoval ez uszkve min 100 inditás amennyiben nem több mindegyik besült !


    A német fórumon is jeleztem sérelmeztem(amikor az első gaias infernok sikerültek egyes preferált szervereken ) mivel vicces kis anomália az ,hogy 90-92-98 % siker mellett buknak meg kovácsolások s2 ön miközben egyeseknek rendre sikerül az 1-2-10% os kovácsolás valahogy nem értem matematikailag röviden ennyi !


    A GF logikáját végképp nem értem ;mivel ezzel is csak tágítja az igazságtalanságok , előnybehozatalok tömkelegét egyoldalúan a játékban !


    Persze amennyiben a játékosok elüldözése a cél akkor jelzem tökéletesre sikerült!


    Már nem kell sok idő és még többen fogjuk elfelejteni ezt a valamikor élvezetes játékot s2 ön véglegesen !

    Edited once, last by Fortisima ().

  • Sziasztok!

    Nem csak s2n rosszak a kovacsolassi eselyek ugyan igy a tobbi szerveren, akkor kapok piros targyat kovacsolas utana ha 100% pirosba inditom es 100%eselyre ha mar 98% a siker akkor rogton torik nem egy nem ketto targynal volt ez. Viszont en azt tapsztaltam, hogy ha 200x elinditok vmit naritba 20% eselyre pirire akkor beadja, illetve nagyon nem ertem honnan van ennyi piros alvilagi nyersije egyes szervereknek?

    Fuggnek e valamitol az adott alvilagi targyak vagyis ertem en arra hogy allando napi dp1 kell ahoz valakinek esen mondjuk piri accas, gaias, porcius?

    Erre csak abbol kovetkezek hogy van olyan jatekos aki 127es szinten full piros alvilagiba mutatkozik es napi szinten dp1zik. De pl en heti 1-2x tudok dp1ni es 3-4 havonta kapok egy piri alvilagi targyat.

    Ennek a realitasat nem ertem.

  • Sziasztok!

    Nem csak s2n rosszak a kovacsolassi eselyek ugyan igy a tobbi szerveren, akkor kapok piros targyat kovacsolas utana ha 100% pirosba inditom es 100%eselyre ha mar 98% a siker akkor rogton torik nem egy nem ketto targynal volt ez. Viszont en azt tapsztaltam, hogy ha 200x elinditok vmit naritba 20% eselyre pirire akkor beadja, illetve nagyon nem ertem honnan van ennyi piros alvilagi nyersije egyes szervereknek?

    Fuggnek e valamitol az adott alvilagi targyak vagyis ertem en arra hogy allando napi dp1 kell ahoz valakinek esen mondjuk piri accas, gaias, porcius?

    Erre csak abbol kovetkezek hogy van olyan jatekos aki 127es szinten full piros alvilagiba mutatkozik es napi szinten dp1zik. De pl en heti 1-2x tudok dp1ni es 3-4 havonta kapok egy piri alvilagi targyat.

    Ennek a realitasat nem ertem.

    a rendszeres színezés a titka

    Lilából =>narancs => piros

    Ritka matikbol zöld, kék, lila kombinálva sűrű matikal nari,piros

    Én rengeteget kovácsolok 30-70% lila-nari illetve nari-piros matikal

    Ami nem sikerül onnan jön vissza mati (sokszor a ritkabul is magasabb színű) ,ha sikerül de a gyengébb szin azt kohozom onnan is csurran cseppen valami jó

    A lényeg hogy nagy mennyiségben kell kovácsolni



    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]

  • Elköltöttem egy 100 millát a napokban , a szerverről összevásároltam pár szett ezüst meg bronz malefokat és nyersiket, gondoltam S23 mintájára próbálkozom pár komolyabb tárgy kovácsolásával. Kezdésnek ékszerekkel, hát szuper, hogy még mindig az amulettek 3 nap amíg elkészülnek kalapáccsal, ha elkészülnek ...ezen sem sikerült még mindig rövidíteni :(

  • Elköltöttem egy 100 millát a napokban , a szerverről összevásároltam pár szett ezüst meg bronz malefokat és nyersiket, gondoltam S23 mintájára próbálkozom pár komolyabb tárgy kovácsolásával. Kezdésnek ékszerekkel, hát szuper, hogy még mindig az amulettek 3 nap amíg elkészülnek kalapáccsal, ha elkészülnek ...ezen sem sikerült még mindig rövidíteni :(

    Ez azert van,mert nem vagy szerencses.Tehat milyen vagy Lenke? :P