[KIBESZÉLŐ] Eventek/Versenyek

• Miért mindig ez a válasz a problémáinkra vagy kérdéseinkre?

A sok téged idegesítő válasz egyben kifejti, hogy miért is ezek a válaszaink.

Mi egy önkéntesekből álló support csapat vagyunk, és sajnos nem a játék készítői, sem a játék üzemeltetője, hogy beletudjunk nyúlni a játékba és változásokat hozni.

Mi annyit tudunk tenni az ilyen esetekben, hogy továbbítjuk az észrevételeiteket folyamatosan a megfelelő személyeknek, akik utána tudnak ezzel kezdeni valamit, feltéve ha akarnak.

De elhihetitek mi sem szívesen írjuk ezeket a válaszokat, sokkal boldogabbak lennénk ha közvetítőként is legalább konkrét fejleményekről, számolhatnánk be..

És ahogy ti is újra és újra megírjátok ugyan azokat mi is ezt tesszük az illetékesek felé. A többi sajnos rajtuk áll.

Tehát lehet ránk haragudni a válaszaink miatt, hogy semmit mondók, és hogy megunhatnánk már ugyan azokat írni. De nem mi találtuk ki ezt a rendszert és azon kívül, hogy folyamatosan rágjuk az emberek fülét ezekkel, nem tudunk mást tenni.

Azonban úgy gondolom még mindig szívesebben olvassátok az ilyen válaszainkat, mint ha egyáltalán nem is reagálnánk az írásaitokra.

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• Nagyon régen kaptunk egy "manager" levelet.

Kérlek továbbítsatok a kérésem a tisztelt fejlesztők/kompetens személyek felé ami a következő lenne:

Küldjenek ki egy hasonló tájékoztatót, mint anno tették, ami tartalmazza a várható fejlesztéseket.

Sokak örülnének neki nagyon, köztük én is.

Üdvözlettel:

Trax

• Trax! Még hiszel a mesékben? Nézd meg a tavalyi levelét, mit váltottak be belőle? Én nem levelet várok, hanem drasztikus változtatást a játékban! Az pedig nem lesz. Miért nem? Világos,hogy a fejlesztők - anyagiak miatt - célja, hogy a normál és 2x szervereket ellehetetlenítsék. A több éve játszó játékosokat átirányítsák a gyors szerverekre és rubin vásárlásra késztessék. Vajon miért nem egységesítik a szervereket? Mert az ugye bevétel kiesést jelentene számukra. Ezért húzták rá a normál szerverekre a 4-5x szervereket is. A nem rég indult 27. szerveren már 130 körül vannak, a kb 2 hete indult 30. szerveren is már 80. szintnél tartanak. Úgy hogy lassan már ők is útól érik a több éve játszókat. Engem már nem zavar, hogy naponta többször jönnek a száguldók, ha nekik ez kielégülést jelent jöjjenek:). Számomra ez a játék már egy nagy O.

• Kérlek továbbítsatok a kérésem a tisztelt fejlesztők/kompetens személyek felé ami a következő lenne:

Küldjenek ki egy hasonló tájékoztatót, mint anno tették, ami tartalmazza a várható fejlesztéseket.

Magát a kérést továbbíthatjuk ismételten, ahogy azt már korábban is megtettük, mert többen hiányoltátok az ilyen jellegű tájékoztatást a GF részéről. Azonban még mindig aktuális az akkor érkezett állásfoglalás, tehát nagy valószínűséggel minden menne tovább ebben a kerékvágásban.

Beidézem ide is az akkor született választ az erre irányuló kérdések, kéréseknek.

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• Közepes alvilág sikertelen lett immáron sokadikra, de a micro eventnek hála egy Aulus és egy Pilatus tekercset kaptam, plusz kohóból jött egy Inferno is :)

Összeségében elégedett lehetek.

• Én tegnap óta lent vagyok alvilágba még 1 db teki se esett.

Kohóból se olvadt semmi.

Hát én is ***** elégedett vagyok. :D

Hát ez a S2. :(

€dit by Thalvith:
    Figyelmeztetve!

• Valoszinu az is de itt a hangsuly azon van hogy olvaszthat az ember barmenyit ha tekit nem add

• Nekem 4 tiberiusból 1 teki

19db db infernoból 3 teki

31db sebából 7db teki

1db lethe tárgyból 1 teki :-D ez 5x sebességű szerón :-D

• Gratulálok a teamnek! 5 perce kitették, hogy indul az event. Mikor? Ja , hogy 18 órával ezelőtt!. Ismét figyelemmel kisértétek az eseményeket. Gondolom, csak most kaptatok róla infót!?

• Gratulálok a teamnek! 5 perce kitették, hogy indul az event. Mikor? Ja , hogy 18 órával ezelőtt!. Ismét figyelemmel kisértétek az eseményeket. Gondolom, csak most kaptatok róla infót!?

Szerintem itt az illetekes veletlenul felre nyomta😂

Ahogy neztem semelyik forumon nem volt jelzes.

• Holtverseny esetén mi történik és mi alapján dől el, ki lesz az első?

• Bananevo versennyel.....

€dit by Thalvith:
    Figyelmeztetve!

• Ha ennyire vagy képes, nem kell hozzászólni.

"

• Kerüld el az olyan hozzászólások írását amelyek: spam, trollkodó, durva, bojkottáló, „játék abbahagyásáról szóló” vagy az „Általános szerződési és használati feltételeket megsértő” tartalommal rendelkeznek vagy általánosságban megzavarja a fórum légkörét.

"

Armi

Mindenki megkapja az adott jutalmat, akik az első helyen osztoznak.

• Armi akkor mindenki aki az első helyen végez, megkapja a jutalmakat.

Persze mindig van olyan aki beletojik a ventillátorba.... 🤔

Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)