[KIBESZÉLŐ] Eventek/Versenyek

  • Mi volt a probléma?Alig kaptam tekercset. Össz.tekercs a két nap alatt kettő tekercs???Ez most mi volt?


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Sziasztok!


    A team tagjai felé lenne kérdésem.

    Hogy lehet az, hogy teki event van és közel 200 expediciós pontot elhasználtam és összesen 3db tekit adott be? Ha jól tudom 10% esély van tekercs találásra, még sem adja a tekercseket. Érdekeség képpen event nélkül jobban adja.

    Dupla hatásu aldást használok illetve a könnyű ruha rajtam van szóval dp1-et nyomok és semmi.

    Mi lehet ennek az oka?

    Végig kérdeztem rengeteg embert és mindenkinek elég jól adja nem értem mi lehet az oka hogy éppenségel nekem semmit szinte


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]

  • Akiket kérdeztél azokon is van DP1 ruha?!


    Kicsi a valószínűsége, de talán pont a ruha blokkol.


    Rajtam nincs és azóta kaptam azért tekercset 4-5 db-ot biztos és közel se nyomtam annyi pontot, mint te.

  • A tekercs találására +10% esély van a mikroevent leírása szerint, és nem pedig 10%. Ez számomra azt jelenti, hogy az alapértelmezettnél (ami ismeretlen) 10%-kal több, nem pedig azt, hogy átlagosan minden tízből egyszer tekercset dob.


    Szerk.: A leírások alapján könnyen elképzelhető, hogy tévedek. ^^ Utánakérdezek.

  • Sziasztok!



    Gondolom ez szerencse kérdése is, mint mindig is volt a gladiban, én speciel kb 350 expedícióból 44 tekercset kaptam, minden harcot beleszámoltam, mivel tekercset vereség esetén is adhat.

  • 63 pontból 5-6 tekercs. 10% körüli érték meg volt. Természetesen egyetlen használható sincs közte.


    Kohóból reménykedtem egy Gratius vagy Accas tekercsben, de természetesen nem kaptam onnan sem.


    Ez volt a 4. ilyen tekercs keresgélős micro event amin semmi használhatót nem kaptam.


    Igaz mán nem is költök rá.


    Az elsőnél kaptam pl. Sebastianus előtagot (halkan megjegyzem úgy 200 rubinba került).


    A GF vonja le a tanulságot. Ha teszem azt a többi micro eventen is kaptam volna vamit, akkor lehet költöttem is volna.


    De ez a hajó már rég elment és gyanítom nem csak nálam. X(

  • Az én véleményem szerint (de ez csak az enyém) nem kell több száz rubint költeni, hogy alvilági tekercset kapj, én pl amikor volt az 50%-al gyorsabb küldetés elfogadás, aktiváltam mellé a megállapodásoknál az ősök titkos tudását, amivel együtt már nem volt várakozási idő, tehát megállás nélkül tudtam új küldetéseket kérni, lent voltam jó pár órát az alvilágban és rengeteg (40-50) elő és utótagos tárgyat szereztem, csak pantheonból, és rubint csak a kohóba berakva költöttem, persze azt is csak tekis eventkor, de nem került több száz rubinba, pl a kesztyűk csak 1-be kerültek, persze az ékszerek többe, de átlagban az 50 tárgy max, ha került 200 rubinba, és nekem ebből lett az összes alvilági tekim, Inferno és Szárnyak-on kívül mindet kidobta a kohó! A küldetésfelezőt egyébként mindig megéri aktiválni amikor alvilágozol, hisz 2x annyi esélyed van úgy rá, hogy bead valami használhatót valamelyik küldetés! :)

  • Grat szép teljesítmény :)

    Nekem csak egy valami böki a csőröm ,hogy én 6 ablakkal is max 18 tárgyat tudnék olvasztani HA csak alap tárgyat olvasztok pl seba kesztyű... arról nem is beszélve ,hogy ha kapott tárgyakat (elő és utótagos is)olvasztok és pl az nem ékszer akkor 10-15óra között olvad ki egy, akkor számold ki hogy 6 ablakkal is max 12 tárgyat tudok olvasztani HA kegyes a sors...


    Normál szerver én így szeretlek

  • Küldetésre tárgyat még egyszer nem kaptam csak kajákat azzal meg sokra nem megyek.


    Mint mondtam nem költök már a játékra.



    Inferno tekercsem úgy lett, hogy csapattárs készített 6 alap kesztyűt amit kohóztam tekercs találós eventen és beadta mindjárt 2x is.


    Ugyan ezzel a módszerrel elláttam a csapatot Sebastianus és Tiberius előtaggal rendelkező alap kesztyűkkel amiből aztán jópár tekercset sikerült kohózni.


    Tegnap egyik csapattársunk szerencsével járt és egy Ursus előtaggal lett gazdagabb.


    Már gyűjtjük a nyersanyagot az alap kesztyűkhöz :)


    Szóval haladunk mi is, de a 4-5x sebességű szerverekhez nem érünk fel soha.

  • Nálunk tegnap az egyik kollégának 25+ próbálkozásra jott ki az inferno tekercs... :) termeszetesen osszessegeben kell érteni, talan mar a harmadik - negyedik event, amikor próbálkozik vele... :)

  • 2019. március 25 és 27. között a következő bónuszok kerülnek majd aktiválásra egy mikroevent keretében:

    • 25%-kal gyorsabb kazamata pont regeneráció.
    • 25%-kal több kazamata pont.

    A GF nem gondolja, hogy ez egy kicsit ***** a Brittaniában lévőkkel?!

    Ráadásul 3 napig tart?!


    A kovácsolást segítő vagy épp tekercs találós micro eventek bezzeg 1 max 2 naposak.


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve.[/mod]

  • Ezért miért kapok figyelmeztetést?!

    Mi van itt ovoda?!



    Na adj már még egy figyelmeztetést! Ne állj meg kettőnél, ha már így belejöttél!





    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve. Posztokat összevontam. Mod.Megj.: Ahogy azt jeleztem már számtalanszor, minden figyelmeztetéssel kapcsolatos kérdést, sérelmet jegyrendszerben tudtok jelezni. [/mod]

  • Nagy kérés lenne a fejlesztők felé, hogy a tojások is egyes szintűek legyenek, mint a nyuszi, hógolyó, tök?!


    Jelenleg nem rakásolhatóak és aki teszem azt későbbre eltenné annak hetente forgatnia is kell ezeket.


    Üdv.: Trax