[KIBESZÉLŐ] Eventek/Versenyek

• Nincs mit ezen az "eventen" kibeszelni,olyan mintha nem is lenne,annyira felesleges,es mar nevetsegesen bugyuta.Elottem szolo szepen kifejtette mennyi ertelme van,es kis szintueknek sem kedvez sokkal tobbet,kb semmilyen szinten,mivel boltban evek ota nincsenek normalis cuccok amik hasznalhatoak.

• Ezzel mas is igy van kivallt a szerver elso jatekosa, 157-es szintu, lassan 158, a masodik 12-13 szintel van lemaradva, nincs kit usson mivel senki utan sem kap tp-et, akkor minek a 150%TP ugy kellene hogy legalabb a szerverek kozti harcoknal is mukodojon ne csak szerveren belul, de tudom hogy sok az okos akik tobbekkozt arra is gondoltak hogy egy picit visszafogjak a tisztesseges evek ota becsuletesen fizeto es magas szintet elert klienseket ilyen franya trukokkel, nem beszelven arrol hogy megvolt a nagy ce-co a szerverunk 5-szorosere valo gyorsitasarol es meg sehol semmi. Csak igy tovabb mert lassan nem marad senki.......ja es meg sorolhatnam a problemakot a szerverrol de annak ugysincs semmi ertelme hiszen ugysem veszi figyelemben.......

• Te pl 30-40 hozzászólashoz csak a szint írtad. Holott a verseny kiirás nem úgy szólt....

Javaslom azon szavazatok ervenytelenitéset.

😁

• Sziasztok!

Alig 1 hónapja 2018. október 27 - 28. között, volt ez az event, akkor is írtam, hogy nem sok értelme van, át kellene gondolni, de ahogy nézem süket fülekre találtam, mert még csak választ sem kaptam rá..... erre tessék....

"De ez még nem minden, 2018. november 25.-én is aktiválásra kerül egy mikroevent, a következő bónuszokkal:

• 20% arany költség az Alkimistánál, Fegyverkovácsnál, Vegyeskereskedőnél és Páncélkovácsnál.
    • 150%-kal több tapasztalati pont az arénában. "
  • Szia Cornelius,

szinte folyamatosan aktív valamilyen mikroevent, és ezek közül bizony nem mindegyik olyan, amiből meg lehet gazdagodni. De attól még nem biztos, hogy ezek a bónuszok minden játékos számára haszontalanok. ;)

• Szia Potroha! :)
    Köszönöm a válaszodat! :)

"szinte folyamatosan aktív valamilyen mikroevent, és ezek közül bizony nem mindegyik olyan, amiből meg lehet gazdagodni. "

Akkor mi már ne is játszunk??? :) Köszi előre is! :)

• Én nem gondolom, hogy bármilyen módon akadályozna a játékban az, ha egy mikroeventet személy szerint nem tudsz olyan mértékben kihasználni, ahogy szeretnéd. :)

• Nem teszitek ki a következőt? Vasárnap van

Témákat összevontam.

Dirnon

:thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

• Örömmel olvassuk, hogy várjátok a rendezvény következő fordulóját, és azt is örömmel láttuk, hogy igen szép számban érdeklődést mutattok a verseny iránt. Egy kis türelmeteket szeretnénk kérni, természetesen érkezni fog a következő forduló is, ahogy ordogi írta van még a mai napból. :)

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• Kedves Mindenki!

Jelentkezek, mert a késés az én hibám (vállalom). Vasárnapra ígértük és még van 15 percünk, és mivel minden jól alakult érkezik is a kép! :)

De örülök hogy ekkora az érdeklődés. :)

• Kedves Mindenki!

Nagyon nagyon örülünk hogy ennyien érdeklődést mutattok a kis hibakeresős játékunk felé.

Arra szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy senki se felejtse el a fórumos felhasználó nevét is beleírni az e-mailbe! Ez nagyon fontos szóval aki esetleg elfelejtette legyen szíves pótolni, akár az utolsó körben, csak ez semmiképpen se maradjon el.

Köszönjük :)

• Sziasztok! :)

A hibakereső játékon nyertem egy Cervisa palackot, ami számomra teljesen értéktelen.

Szeretném egy olyan valakinek felajánlani, akinek szüksége lehet rá.

Várom a jelentkezőket!

• Szeretném megkérdezni ezt, hogy kell értelmezni:

Az istenek áldása ránk száll!

14.01.2019 00:00

A római emberek imája meghallgatott, és elnyerték az istenek kegyét. Ennek jegyében minden játékos áldásokban részesül 15.01.2019 23:59-ig.

• -50% expedíciós pont regeneráció
    • +50% expedíciós pontok
    • -50% várakozási idő a feladatoknál
    • +10% esély rubin találására expedíciókon

100 pontból 8 rubint kaptam. Ez nekem 8%. Korábbi micro eventeken se jött ki a matek nálam.

• A +10% esély nem jelenti azt, hogy tényleg 100 csatából 10-nél jelentkezik is ez és ennyi csatánál rubint kapsz. A leírás sem véletlen úgy van, hogy +10% rubin találás. Én ezt magamnak úgy értelmezném, hogy minden expedícó során van 10% esélyed, hogy rubint szerzel. Így előfordulhat, hogy 100 csatából csak 8-at szerzel, meg az is hogy ennél többet. De hogy ez hivatalosan valóban így van-e, arról sajnos nincs információnk.

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png