[KIBESZÉLŐ] Eventek/Versenyek

  • de hat en azt hittem hogy igy dontik el mivel a banan a jatek szerves resze :(


    [mod='Thalvith']Figyelmeztetve![/mod]

  • Hát igen tudjuk de semmire nem jók ezek az eventek :-D a +kovácsolás siker nem jó mivel jövő hónapban jön merkúr event ott kevesebb nyersivel lehet kovácsolni +ha van naprúnád akkor még + sikerességi esély is :-D a gyakorló event se éri meg mivel ha minden igaz jövő hónapban úgy szint merkúr event miatt 80%-al olcsóbb gyakorlás, a kazamatás eventnek szó szerint semmi értelme... :-D egyedül az exp event lesz csak jó :-)

  • Hát igen tudjuk de semmire nem jók ezek az eventek :-D a +kovácsolás siker nem jó mivel jövő hónapban jön merkúr event ott kevesebb nyersivel lehet kovácsolni +ha van naprúnád akkor még + sikerességi esély is :-D a gyakorló event se éri meg mivel ha minden igaz jövő hónapban úgy szint merkúr event miatt 80%-al olcsóbb gyakorlás, a kazamatás eventnek szó szerint semmi értelme... :-D egyedül az exp event lesz csak jó :-)

    Mi van ha azt mondom jobban megeri ez a gyakorlos event,ha van az embernek regi toke es nyula,akkor 83%-on gyakorolhat :)

  • Ezek az eventek csak itt lathatok, a jatekosok nem tudnak rola, le kell ertesiteni az egyesuleteket, es ugy kell venni ahogy vannak es minden jora fordul, es jatszani kell...


    elnezest ugy latszik a tegnap bevolt jelentve en nem lattam...


    [mod='Thalvith']Összevontam.[/mod]

  • Üdv!


    A holnapi eventen lesz ugye ez a bónusz:


    "25% siker kovácsolásnál."


    Ez tényleges 25% lesz? Tehát pl. ha van 50% esélyem egy tárgyra, akkor így 75% lesz.

    Vagy megint x1,25 esélyt kapunk a kovácsolásnál? Mert ugye a kettő nem ugyan az..

    A példánál maradva, 50% *1,25 az ugye csak 62,5%.

  • Az előjelek valóban lemaradtak ennél a mikroeventnél, amelyeket most pótoltam, ezért elnézéseteket kérem, bár ez az értelmezhetőségén nem változtat.

    És valóban ahogyan megszokhattátok a +25% továbbra is azt jelenti, hogy az alap sikerességi esély 25 százalékával nő a végső sikerességi esély.

  • Szent Eg, mindenkinel van ez a valtozas, egeszen mas a Forum azt sem tudom hogy jutottam ide...


    most ujra valtozott, valamire csak kialakul, mire beneznek a jatekosok...


    na hat, ujra a regi...


    [mod='Thalvith']Összevontam.[/mod]

  • Kedves Játékosok!



    2019. november 28.-án megnyitja kapuit a legújabb szerverünk a 31-es Provincia.



    Ragadjatok fegyvert és tegyétek próbára erőtöket a legújabb 5x sebességű szerveren!



    Az új szerver megnyitását követően egy mikroevent is aktiválásra kerül majd, így érdemes lesz mihamarabb csatlakozni a szerverhez!



    A mikroevent csak az új 31-es szerveren lesz elérhető.



    További részletekért látogassatok el a fórumunkra a tovább gombra kattintva.



    Sok sikert kívánunk az új kalandjaitokhoz!

    A Gladiatus Csapat



    Na ez még is minek? 😀

    30as szerón is azok a játékosok játszanak akik a többi szerón csak másik karival.

    Szerverösszevonás kéne inkább!


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

  • Trax-al nincs egy aktív áldásom se, de kaptam tekercseket.

    Ami meglepetés volt, közepes alvilágban kaptam egy Arpagius tekercset Hydratol. Alvilági tárgyakból olvadt egy Aulus, rombolás és egy Sebastianus :)


    Obamával átmentem ma Germaniaba es a halál lovag adogatott tekercset és kohóból is jött egy - kettő.


    Csak pechem volt az első napon. Megesik. A mai nap kárpótolt.


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]

  • Sziasztok.


    A következő sorokat nem bántásból írom vagy hogy fikázzam a gf-et csak elgondolkodtató.


    Feltünt hogy mostanában alig vannak eventek és nincs is mint nyáron hogy minden hónapban ki volt írva a következő hónapban mikor milyen eventek lesznek ( ami nagyon jó volt)

    Most kajak az lesz a glad sorsa hogy megszűnik?

    Mert eddig minden jel arra mutat.


    Továbbá: Egyesületi társamnak volt egy lényeges kérdése.

    Mikor volt utoljára malef event?


    Gondoltam megnézem a hírekben. A kérdésem:

    Most átsiklott a szemem az utolsón, vagy kajakra augusztus 4-5 volt az utolsó?

    Ha igen akkor ez szerintem probléma.

    Speed szerveren gyorsan lehet haladni felfele ezáltal többször kell kovácsolni és ha ilyen ritkán van event egy idő után nem tud a játékos jobb tárgyat készíteni magának.

    Szerintem ez már nem csak speeden de normálon is gondot okoz.


    Remélem a GO-k írnak a GF-nek ezzel kapcsolatban és aktiválnak nekünk egyet.


    Továbbá, véleményem szerint ha kajakra nyáron volt utoljára akkor nem 10% hanem 20%osat kellene aktiválni és minimum 2 naposat.


    További szép estét, jó játékot és sok piri tárgyat mindenkinek! :)