Link do supportu gry

 • Ave Gladiatorzy,


  Po przeprowadzeniu zmian w naszym systemie pomocy technicznej, linki do supportu, które znajdują się w grze pod opcją "pomoc", już nie działają.

  Te adresy URL zostaną zaktualizowane i zastąpione nowymi/poprawnymi linkami w następnej wersji Gladiatusa.


  W międzyczasie, jeśli potrzebujecie skontaktować się z obsługą gry Gladiatus.pl, możecie uzyskać dostęp do systemu zgłoszeń poprzez ten adres:

  https://gladiatus.support.gameforge.com/index.php?fld=pl


  Jeśli Wasz serwer z wyniku fuzji został dołączony do społeczności gladiatus.en użyjcie: https://gladiatus.support.gameforge.com/index.php?fld=en aby skontaktować się z supportem gry.


  Z poważaniem

  Wasz Team Gladiatus.
  -----

  Przypomnienie:


  1. W sprawach/pytaniach dotyczących płatności i zakupu rubinów prosimy o kontakt z działem płatności pod adresem: https://billing.gameforge.com/


  2. W sprawach/pytaniach dotyczących Twojego konta Gameforge.com (email, hasło itp.) oraz aplikacji uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) - skontaktuj się z supportem portalu Gameforge pod adresem: https://support.gameforge.com/Załóż konto w systemie pomocy lub zaloguj się jeśli takie konto już posiadasz, kliknij na zakładkę " Kontakt z supportem" i wybierz "Gameforge" zamiast gry (np. gladiatus).  Support gry nie będzie w stanie pomóc w tych sprawach, ponieważ zajmują się nimi inne działy.

  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [BA] [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]