Сливания 2022

  • Много лагва, спирам да играя, може би ще започна пак да играя когато видя че може да се играе.

    А може би няма, писна ми от недомислени ъпдейти...

  • ако бях собственик на играта - не бих си позволил това да се случва - това са затуби на пари и гонене на хора с пълната некадърност на вс програмисти и админи дето са направили това сливане - щяха да са уволнени наред - няма такава излагация никъде

  • Тука е безполезно да се пише във БГ форума няма кой да обърне внимание па камоли на сериозно да ни вземат и да предадът на адекватните хора. Аз писах в немската тема за сливанията там поне четат хора на адекватни постве и стига до някъде информацията от нас.

  • Ето какво ми отговориха там:


    EN VERSION


    We are aware of the extreme loading times, lags and problems on EN51. Of course, this is not a state we want to leave like that obviously and are already working on a solution since this morning. We hope to have found the cause soon and will inform you as soon as we have news.


    Regarding guild search / time zones:


    A language setting for guilds sounds reasonable. However, for the time being, I would like to refer to our Discord and the guild search channel https://discord.gg/dgp8uXy.


    Regarding the times display we have to look again more closely, to see which solution is practicable and makes sense.




    In general, the elimination of the server problems have clear priority over other things.

    Thanks for the feedback anyway!


    _______________________________


    Накратко БГ версия


    1. Наясно са с проблема при зареждането и работят да го отстранят дрън дрън...


    2. Езикова настройка на гилдите звучи разумно и бегай в дискор да си дрънчиш демек след 10 години можеби


    3. За лична настройка на часа в играта ще погледнат по отблизо да видят какво решение има най-много смисъл демек и тва след 10 години


    Като цяло при изчистване на сегашните проблеми от сървърите ще доведе до приоритет на другите нещта та както казах след 10 години каквито са бързички

  • Като гледам никой не знае значението :

    Този сървър в момента се слива с друг, твоят акаунт ще бъде готов за игра в рамките на деня


    поне да кажат кой е този ден ....

  • аз пуснах костюм - никакво инфо че още сливане - вчера беше 6 часа - и пари горе и предмети по търговци

    - вечните тъпотии - и да го удължат по нощите ходи цъкаи и центурио дето гласено после един ден пауза да се гласи да ти е по средата на костюм - аве не е истина - дано поне лага го оправят че не се играе - юь 5 мин ме изхвърли 10 пъти на моменти

  • En51 беше преместен на ново хардуерно устройство, с което да се реши проблемът с дългото време на зареждане.

  • En51 беше преместен на ново хардуерно устройство, с което да се реши проблемът с дългото време на зареждане.


    Преместването пак не реши проблемът все още го има лагването аз от вчера не смея да пусна патер че ще отиде по дяволите.

    Кликам да нападам отивам да се наям връщам се и още зарежда така беше вчера. Сега е цъкам да нападам ако набия неколко бързи клика всичко отива по дяволите и трябва ходя се изпикая докат зареди.


    Да не говорим ако тръгна да разпродавам ептем всичко се сбъгясва тогава от лаггг

  • офф то било друго яче ....

    дам дам

    Х2 = 49-ти сървър
    х4 = 50-ти сървър

    х5 = 51-ви сървър, но все още не баца кат хората пръкъсва лаги а бре напрактика не може да се играе

  • ако трябва да я спират кграта и за месеци - ама като я пуснат да работи - това е подигравка

    - от програмисти до сис админи са като събрани от по улиците - това не може да са хора на които това им е рабаота - да си сменят професиите - абсолютно некомпетенти са явно от до

  • ако не сте разбрали идеята им 3е да печелят пари от нас а не ние да сме доволни докато имат полза всичко ще е все така западнало и както разбрах те имат един програмист тъй че нормално тая шитния