Сливания 2022

  • Хах доживяхме го. х1 явно ще им се размине :Д

    Интересно ми е как ще стане с провинцията за битките. Сигурно кат почнат едни бъгове.

    И какво ще стане със гилдите защото при такъв масивен ъпдейт ще има яко преселвания и ще има гилди с толкова много на брой членове, че сегашните им нива на сградите ще са недостатъчни особено мед. центъра. До сега нямаше възможност в една гилдя да има примерно 60+ активни члена над ниво 100 обаче сега с повече хора на брой в скоростите ще стане възможно.

  • едно нещо за толкова години да се направи - сега и подземия ако направят за 120 лвл + ще се съживи играта

    ама надали

  • Всички провинции ще бъдат сляти в новооткрития сървър, отговарящ на съответната скорост, но поетапно.

  • Всички провинции ще бъдат сляти в новооткрития сървър, отговарящ на съответната скорост, но поетапно.

    А някаква информация има ли за ъпдейт на гилдените сгради като мед център примерно ? И също какво ще стане със аукциона и по точно набавянето на храна защото при очакваните няколко хиляди човека на скорост ще е трудно е невъзможно човек да се нахрани ? При атаките в провинцията как ще стоят нещата след сливането ще излизат хора от другите скорости ли или по друг начин е планувано?

  • :) няма да има промени по сградите

    за храна , ще се цакаме с всички гладни

    за атаките нищо не пише, май ще са същиъте както сега или ще бием само в скоростта в която сме :) ,което до някъдев е добре , но пък няма да има донори от бързите сървъри

  • Изглежда, че много нещта не са ги премислили или да се надяваме, че просто не са ги написали в най добрия случай. Лошия сценари е че ще слеят и след тва тепърва ще почнат да ги мислят, а какви са бързи с мисленето на ъпдейти и оправяне на бъгове изглежда че ще се откажат много хора.

  • Започна се :Д

    То и нивото изчезна даже


    чакаме на 28-ми следващата забава :D


    Играл съм друга игра която бяхме от много различни държави и знамената бяха в отделна колонка, а не така нахвърляни където им дойде на програмистите и целата класация става сега кат коледна елха и изглежда супер неподредено. Отделно това на пазара пак да показва знамената е изключително зле замислено. Ако някой иска да се свърже с цел контакт по добре да излизат знамената когато ти преглеждат профила под или след името.

    Edited once, last by LOVECAT: Предложение ().

  • Опитах се да им го обясня на немците ама изглежда, че само може да помислят тея в класацията да го направят някак по подредено. Тоест казаха че ще го обмислят тва нищо не значи, а тези в пазарите са безполезни по добре да ги има в профилите на хората под името вместо на пазара да свети всичко.


    Може да се включите в темата: server zusammenlegung - Feedback und Diskussionen - Gladiatus (gameforge.com)


    за да се задействат по-бързо че идва лято и кат заминат на почивка ще си останем в коледно настроение на пазарите :Д

  • оправиха дето не изписваше ниво брня е щета - сега пък в;еха да излизат по 3 реклами да се затвалят през някоя менута - нищо ново в играта - само бъгове вкарват

    - преди 3 пъти ги оправяха тея реклами сега пак

  • То логично с тея игри на 90% е сигурно, че ще има бъгове след ъпдейтите. Отделно след сливането кат слеят информацията от всички сървъри по скорости ако ги лупнат на някой бавен ХОСТ или ако хоста е у бразилия :D така яко ще ни зарежда играта че и с гигабитов интернет ще чакаме по 5 минути между кликовете стил 2002 година цъкаш отиваш до тоалетната кат се върнеш е презаредила страницата :D

  • Някой знае ли колко време трае сливането?

    Днес започна в 11:00 за сърварите със скорост х5, сега е 15:20 и не е завършило.

  • Тъй като гледам, хич не е добре работата. Зарежда супер бавно(не знам къде е хоста ама е много бавен). И крашва на няколко пъти. Не знам дали е приключило сливането официално не е са ок така нещата

  • случи ми се за 15 минути да мога да цъкна само една атака - така забива итрата - не е истина

    - някаи пише едвам се отговаря след минути - а и не пуска отговора веднага

  • ако постоянно е така и не го оправят то не става за игра - ако се пусне костюм не става през 5-10 мин да може да се цъка