Ahojte,
měl bych celkem jednoduchý dotaz, vzhledem k tomu, že se spojováním serverů nemám moc zkušeností (třeba proto, protože několik let žádné nebyly), když bude tolik komunit na jednom společném serveru, jak poté budou vypadat aukce?
Zlato momentálně ukládám skrze amulety, jídlo nakupuji neustále také v aukcích a i (zcela nečekaně) na CZ serveru se stane, že amulety či jídlo jsou plně obsazené a je tu ten fakt, zda-li se opravdu chci přehazovat o kousek jídla? Jde mi o to, jestli aukce nebudou totálně přeplněné a v podstatě už nekoupím nic, a jakmile se nebudu moci zásobit jídlem, tak je to game over.
Řešením by bylo aukce zněkolikanásobit, ne dvojnásob předmětů, ne trojnásob, ale pětinásobek a pravděpodobně i to nebude stačit.
Možná mi něco uniká, případně by to mohl SK tým poslat dál, děkuji.