Discutii Fuziuni 2022!

  • "Fuziunile vor avea loc conform unui program afisat in acest topic. Va rog sa tineti cont ca serverele vor fi fuzionate in grupuri, nu toate odata, deci fiti atenti in acest topic in urmatoarele saptamani pentru a afla exact cand si unde anume serverele voastre se vor uni."

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    MADUTZA-7.webp

  • "Fuziunile vor avea loc conform unui program afisat in acest topic. Va rog sa tineti cont ca serverele vor fi fuzionate in grupuri, nu toate odata, deci fiti atenti in acest topic in urmatoarele saptamani pentru a afla exact cand si unde anume serverele voastre se vor uni."

    Dupa fuziune va fi numai o echipa a jocului? Adica tu ne parasesti dupa fuzionari?

  • Ar fi ideal sa termini odata cu flame-ul.


    Cand si daca se va anunta ceva legat de o eventuala temnita in Britannia, acea stire se va regasi pe forum. Pana atunci te rog sa te limitezi la discutia despre fuziune si sa eviti posthuntul inutil.


    O seara buna!

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    MADUTZA-7.webp

  • 3 amanari la update-ul ala. acum si fuziunile pt a 2-a oara. De o luna stam cu bug-ul ala de display. Nemtii ori nu au staff care sa se ocupe de problemele astea ori ii doare la banana.

  • 3 amanari la update-ul ala. acum si fuziunile pt a 2-a oara. De o luna stam cu bug-ul ala de display. Nemtii ori nu au staff care sa se ocupe de problemele astea ori ii doare la banana.

    E varianta a doua frate, nu e evident? Ca sa tina jocul asta online probabil nu le trebuie cine stie ce servere, iar prosti care baga rubine sunt destui... Profit cu investitie minima, inca nu ati inteles ca aceasta companie asta urmareste? Dupa fuzionarea comunitatilor intr-una singura urmeaza inchiderea jocului.

  • 3 amanari la update-ul ala. acum si fuziunile pt a 2-a oara. De o luna stam cu bug-ul ala de display. Nemtii ori nu au staff care sa se ocupe de problemele astea ori ii doare la banana.

    E varianta a doua frate, nu e evident? Ca sa tina jocul asta online probabil nu le trebuie cine stie ce servere, iar prosti care baga rubine sunt destui... Profit cu investitie minima, inca nu ati inteles ca aceasta companie asta urmareste? Dupa fuzionarea comunitatilor intr-una singura urmeaza inchiderea jocului.

    Mie imi place cum au formulat :))) "Din cauza unor probleme tehnice neprevazute" :))) bai da-o draq :)) care neprevazute ? :)) stim cu totii ce ciorba reincalzita ofera GF, dar daca ai stricat jocul cu ultimul update, macar repara naibii ala, ca de fuziune suntem satui sa auzim si daca am asteptat 10 ani de la ultima fuziune nu murim daca mai asteptam cateva luni. Dar sa amani un update ce sper eu ca e si rezolvarea bug-ului, asta da dovada de incompetenta. Penibil....mai bine ar inchide mizeria asta de joc odata

  • Daca nu va controlati limbajul si insistati pe acest flame, o sa luati pauza de la forum. Toata lumea e nervoasa, toata lumea injura in fata monitorului, dar in afara de voi doi nu mai vad pe nimeni care sa mute limbajul si pe aici.


    Va comportati civilizat sau ne parasiti. Nu va convine jocul sau Gf in general, nu va obliga nimeni sa jucati.


    Nimeni nu e multumit de situatie, dar in afara de a anuntat ce ni se spune, altceva nu putem face.

    Eu sper sa nu mai existe nici un fel de instiintare noua pana nu se ofera ceva concret.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    MADUTZA-7.webp

  • Dar te rog spune ca nu avem dreptate avand in vedere cum trateaza GF jocul asta. Chiar vreau sa vad daca ai curajul sa spui ca nu avem dreptate.

    De critica constructiva nu a auzit compania asta? Sau e numai posibilitatea asta: GF e o companie minunata fara de cusur iar cine nu e de acord sa isi faca bocceaua? Nu avem dreptul sa ne manifestam nemultumirea legata de jocul asta? Pentru ce e forumul? Pentru anunturi cand e reducere la rubine si posturi de lauda pentru GF? Ti se pare laudabil cum este gestionat jocul in momentul de fata? Nu ma obliga nimeni sa joc, dar am investit ani de zile din viata mea si bani, nu crezi ca am dreptul sa imi manifest mahnirea? Jocul asta ar putea sa fie altfel daca i s-ar acorda atentie, si e perfect vizibil ca e lasat in deriva.

  • Poate ar fi cazul sa tii cont pentru ce anume a fost deschis acest topic de discutii si sa te limitezi la subiect.


    Tu habar nu ai ce inseamna critica constructiva. Tu nu stii decat sa cauti cearta si sa agiti oameni. Cand o sa te exprimi civilizat nu o sa aiba nimeni nimic cu tine.

    If I cannot bend heaven, I will raise hell!

    MADUTZA-7.webp

  • Poate ar fi cazul sa tii cont pentru ce anume a fost deschis acest topic de discutii si sa te limitezi la subiect.


    Tu habar nu ai ce inseamna critica constructiva. Tu nu stii decat sa cauti cearta si sa agiti oameni. Cand o sa te exprimi civilizat nu o sa aiba nimeni nimic cu tine.

    Pai si pt ce a fost deschis topicul asta ? Pt discutii despre fuziune, nu ? Ti se pare ca vorbim despre fizica cuantica ? Si care e limbajul ala atat de degradant incat instiga la ura si agitarea oamenilor ? Cu tine trebuie sa vorbim numai cu intrebari pt ca mereu ai ceva de comentat pe langa subiect. Faptul ca suntem 2-3 care ne spunem off-ul nu inseamna ca ceilalti nu au nimic de spus. Vrei sa ii rog pe toti care sunt nemultumiti sa scrie aici si sa stai sa citesti 20 de pagini de nervi ?

    Acum ia si fa ce stii tu mai bine, warn/ban, ca acolo e limita ta


    *Madutza: Si limita o reprezinta regulamentul pe care il incalci constant. Avertisment :)

  • Salutare ! citind printre comentariile voastre consider si eu totodata ca am fost foarte rabdatori in ceea ce priveste update-urile in general . Multi dintre noi probabil joaca de foarte mult timp si au investit timp si respectiv bani in acest joc care dupa parerea mea a ajuns aproape de final as zice. Ideea este ca odata cu trecerea timpului viata si asteptarile cresc si ne dorim mai mult totodata ,investim mai mult timp mai multi bani in speranta ca mereu va urma ceva mai bun ,ramane doar sa avem rabdare !!!

    Edited once, last by Zharcon ().

  • • July 20th at 9:00 CEST– 1st Merge - Target EN 47



    • July 25th – 2nd Merge - Target EN 49



    • July 26th – 3rd Merge - Target EN 50



    • July 27th – 4th Merge - Target EN 51



    • August 2nd – 5th Merge - Target EN 51 EN 50 EN 49 EN 47


    Observ ca primele 4 servere planificate pt fuziune urmeaza apoi sa fuzioneze intr-unul singur pe data de 2 august. Cu ce speed va fi server-ul ala din moment ce toate cele 4 servere au speed diferit ? le arunca pe toate intr-un x5 ?

  • salut, pt mine este cat se poate de evident faptul ca in data de 2 august , in cea de a cincea fuziune care vizeaza serverul EN51 (fiind deja creat) urmeaza sa adauge inca cateva x5 ,bag seama totusi ca fuziunea cu servere vechi x5 de viteza nu este un lucru asa de simplu ,pe cand cele noi de viteza x5 au alt php ,cum ii zice limbaj de programare fapt care rezulta in intarzieri ceea ce este si de inteles in momentul de fata .